אישור חיים נוטריוני

אישור חיים נוטריוני

תוכן עניינים

אישור חיים נוטריוני

תעודת חיים נוטריונית משמשת אישור רשמי לקיומו של אדם, המאושר על ידי נוטריון. החתימה הנוטריונית מעידה כי בתאריך מסוים המדובר היה בחיים.

תעודה זו הופכת חיונית בנסיבות שונות שבהן הכרחי לבסס את מצב החיים של אדם. דוגמאות למצבים כאלה כוללים את הצורך לקבל תשלומים ופיצויים, הגשת בקשה להטבות ביטוח לאומי או עסקאות המעורבות בלשכת רישום המקרקעין.

לשם קבלת אישור זה, עורך הנוטריון תהליך אימות יסודי לבירור המשך קיומו של הפרט. הנוטריון יאשר שאדם מסוים היה בחיים בתאריך מוגדר רק אם היה לו אישור חזותי לנוכחות האדם באותו יום.

לחילופין, יחידים יכולים לבקש גם תעודת חיים ממשרד הפנים. תהליך זה כרוך בהוכחת זהותו לבעל תפקיד במשרד הפנים. דרך נוספת זו מציעה גמישות למי שמחפש מסמך חשוב זה.

מחיר אישור חיים נוטריוני

בשל המשמעות הקריטית של תעודת חיים נוטריונית, הכרחי שהמסמך יישא חתימה של נוטריון ולא של כל גורם אחר. נוטריונים הם אנשי מקצוע משפטיים בעלי ניסיון של למעלה מעשור, שעברו הכשרה מיוחדת והערכה קפדנית על ידי ועדה כדי להבטיח את כשירותם להנפיק תעודות נוטריון.

שכר הטרחה שגובה נוטריון עבור אישור המשך קיומו של יחיד הוא: 178 ₪ בתוספת מע"מ חל.

אנו מטפלים באישור קיומו של אדם ביעילות ובמקצועיות, בדרך כלל מספקים את התעודה באותו יום עם הבקשה. במקרים בהם הפונה אינו יכול להגיע למשרדנו עקב מחלה או מגבלות ניידות, אנו מציעים לנוטריון את האפשרות לבצע את האימות במקום הפונה, בין אם זה ביתו, בית אבות או בית חולים. שירות הניתן מחוץ למשרד הנוטריון כפוף לעמלות נוספות, כמפורט:

עבור השעה הראשונה או כל חלק ממנה, מרגע יציאת הנוטריון ממשרדו ועד שובו – 578 ₪.

עבור כל חצי שעה שלאחר מכן או כל חלק ממנה – 178 ₪.

 

מחפשים יעוץ משפטי מעורך דין, השאירו פרטים
אימות הסכם ממון

אימות הסכמי ממון כאשר בני זוג מתכוונים להיערך לפני נישואיהם להסדר רכושי-ממוני, כזה המגדיר את הזכויות והחובות של כל צד

קרא עוד »
ייעוץ מעורך דין
השאירו פרטים:
צוואות. ירושות. יפוי כח מתמשך
מידע חשוב
חתימת עורך דין

אימות חתימת עו"ד אימות חתימת עורך דין, בעצם, כולל את

אימות הסכם ממון

אימות הסכמי ממון כאשר בני זוג מתכוונים להיערך לפני נישואיהם

דילוג לתוכן